typ domu: dom jednorodzinny (typ I)
Poleć znajomemu

Rzuty kondygnacji

                   

 

Twój projekt indywidualny

Odpowiadając na potrzeby niektórych z Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której możecie sami zaprojektować i przy naszej pomocy wybudować wymarzony dom tylko w 6 krokach!
Jedyne co klient powinien zrobić to wybrać działkę, a następnie przy pomocy naszego architekta, lub architekta klienta przygotować indywidualny projekt swojego wymarzonego domu. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę Spółka z przyjemnością przejmie na siebie obowiązek wybudowania takiego domu, przy czym koszty ponoszone przez klienta (dla określonego standardu wykończenia) nie będą odbiegały od kosztów budowy domu w tzw. systemie gospodarczym, czyli gdyby klient sam decydował się zarządzać budową swojego domu. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji w naszym biurze sprzedaży. Dodatkową zachętą niech będzie fakt, że działki nabywane w takiej formie są tańsze o różnicę między VAT płaconym od kupna indywidualnej działki (23%) a VAT płaconym od nabycia działki ze zobowiązaniem do wybudowania domu (8%) - oznacza to 15% oszczędność na VAT już na początku inwestycji!
Poniższa grafika przedstawia proces obejmujący wszystkie niezbędne kroki w celu wybudowania własnego, wymarzonego domu (po kliknięciu się powiększy):

 

 

 

Podstawowe wytyczne dla projektów indywidualnych:


Dopuszczalne formy dachu:
- dwuspadowe z wysuniętymi okapami poza ściany szczytowe,
- dwuspadowe ze z licowanym dachem ze ścianą szczytową,
- dwuspadowe, ściana szczytowa z attyką zakrywającą dach,
- w proporcjach i na warunkach dopuszczonych w planie miejscowych, dachy płaskie na fragmentach budynku,
- lukarny w dachach z dachami płaskimi.
Bryła budynku powinna się charakteryzować nowoczesną, kubistyczną stylistyką z dużymi przeszkleniami; dopuszcza się domy nawiązujące do przedwojennego "modernizmu wrocławskiego".
Kolorystyka oraz materiały wykończeniowe powinny być zbliżone do zastosowanych w budynkach z oferty Parku Domaszczyn

Sp. z o.o.

Nie dopuszcza się domów typu "dworek" oraz klasycyzujących elementów stylizacyjnych.


UMÓW SIĘ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ

 

Typ domu
Jednorodzinny "typ I"

 

Powierzchnia użytkowa
230 m2 (w tym garaż - 36m2)

 

Parter:

 • hol z otwartą klatką schodową
 • salon z jadalnią
 • kuchnia ze spiżarnią
 • gabinet
 • mała łazienka
 • kotłownia
 • garaż na dwa samochody

 

Poddasze:

 • sypialnia
 • sypialnia
 • sypialnia master bedroom*
 • łazienka

Zapraszamy do kontaktu

+48 885 855 036
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.parkdomaszczyn.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ