nota prawna
Poleć znajomemu
  • Spółka Park Domaszczyn dołożyła wszelkiej staranności, aby przedstawione na stronie www informacje były precyzyjne oraz kompletne. Jednakże ze względu na sam charakter przedsięwzięcia oraz upływ czasu część z informacji może nie być już aktualna lub dokładna.
  • Park Domaszczyn Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania informacji zawartych na stronie www przez jej użytkowników.
  • Park Domaszczyn Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany całej treści serwisu www.
  • Wszelkie wizualizacje, standardy, mapy, określenia czasów dojazdu i pozostałe informacje mają jedynie charakter poglądowy i mają służyć zapoznaniu się w ogólnym zarysie z inwestycją Park Domaszczyn. Nie stanowią również jakiegokolwiek zobowiązania do działania lub zaniechania działania przez Spółkę Park Domaszczyn.
  • Wszystkie zobowiązania wobec użytkowników serwisu www, w szczególności będącymi klientami Spółki Park Domaszczyn, zawarte są tylko i wyłącznie w indywidualnej umowie z klientem.
  • Przedstawione w serwisie www informacje, w szczególności ceny oraz standard wykonania budynku, nie mają charakteru oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Drukuj stronę

Zapraszamy do kontaktu

Newsletter
+48 885 855 036
a.szmul@parkdomaszczyn.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.parkdomaszczyn.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ